3D mapa Tata

Satelitní mapa Tata

název bez diakritiky: Tata
správní zařazení: Komarom-Esztergom, Maďarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 47° 39' 0" North, 18° 19' 0" East

Tata a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TataVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tata. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tata, administrativně je místo zařazeno do oblasti Komarom-Esztergom, Maďarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 39' 0" North, 18° 19' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tata v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tata

Hotely Tata: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tata: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tata, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tata Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tata. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Tata

3D mapa Tata v Google Earth

satelitní 3D mapa Tata, Maďarsko

3D mapa TataGoogle Earth – podívejte se na Tata z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tata dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tata shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tata, Maďarsko v Google Earth »

Letiště Tata a okolí

Letiště ve městě Tata a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tata říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tata (Maďarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tata a celou oblast Maďarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tata

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tata: textový odkaz

satelitní mapu Tata: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tata

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tata: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tata: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tata: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Thierberg v oblasti Kufstein, Tirol, Rakousko
  2. Emamzadeh Ja`far v oblasti Khuzestan, Írán
  3. Hwe-liaw v oblasti Loi Lem, Shan, Barma
  4. Mont-Miens v oblasti Nevers, Nievre, Bourgogne, Francie
  5. Samdae-ri v oblasti Kangwon, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  6. Khajjiwala Khu v oblasti Bahawalpur, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.