3D mapa Középdeindol

Satelitní mapa Középdeindol

název bez diakritiky: Kozepdeindol
správní zařazení: Pecs, Maďarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 46° 5' 0" North, 18° 12' 0" East

Középdeindol a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KozepdeindolVítejte na stránce věnované satelitní mapě Középdeindol. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kozepdeindol, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pecs, Maďarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 5' 0" North, 18° 12' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Középdeindol v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Középdeindol

Hotely Középdeindol: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Középdeindol: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Középdeindol, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Középdeindol Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Középdeindol. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Középdeindol

3D mapa Középdeindol v Google Earth

satelitní 3D mapa Középdeindol, Maďarsko

3D mapa KözépdeindolGoogle Earth – podívejte se na Középdeindol z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Középdeindol dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Középdeindol shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Középdeindol, Maďarsko v Google Earth »

Letiště Középdeindol a okolí

Letiště ve městě Középdeindol a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Középdeindol říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Középdeindol (Maďarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Középdeindol a celou oblast Maďarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Középdeindol

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Középdeindol: textový odkaz

satelitní mapu Középdeindol: obrázkový odkaz

satelitní mapu Középdeindol

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Középdeindol: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Középdeindol: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Középdeindol: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lahoussoye v oblasti Amiens, Somme, Picardie, Francie
  2. Mount Tom v oblasti Hampshire County, Massachusetts, Spojené státy americké
  3. Kovero v oblasti Pohjois-Karjala, Ita-Suomi, Finsko
  4. Milton v oblasti Morris County, New Jersey, Spojené státy americké
  5. Migdoirong v oblasti Muli, Sichuan, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.