3D mapa Péterpuszta

Satelitní mapa Péterpuszta

název bez diakritiky: Peterpuszta
správní zařazení: Pecs, Maďarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 46° 2' 0" North, 18° 12' 0" East

Péterpuszta a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PeterpusztaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Péterpuszta. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Peterpuszta, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pecs, Maďarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 2' 0" North, 18° 12' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Péterpuszta v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Péterpuszta

Hotely Péterpuszta: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Péterpuszta: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Péterpuszta, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Péterpuszta Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Péterpuszta. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Péterpuszta

3D mapa Péterpuszta v Google Earth

satelitní 3D mapa Péterpuszta, Maďarsko

3D mapa PéterpusztaGoogle Earth – podívejte se na Péterpuszta z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Péterpuszta dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Péterpuszta shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Péterpuszta, Maďarsko v Google Earth »

Letiště Péterpuszta a okolí

Letiště ve městě Péterpuszta a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Péterpuszta říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Péterpuszta (Maďarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Péterpuszta a celou oblast Maďarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Péterpuszta

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Péterpuszta: textový odkaz

satelitní mapu Péterpuszta: obrázkový odkaz

satelitní mapu Péterpuszta

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Péterpuszta: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Péterpuszta: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Péterpuszta: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ibokye v oblasti Anambra, Anambra, Nigérie
  2. Sera v oblasti Kouande, Atakora, Benin
  3. Abitureira v oblasti Oleiros, Pinhal Interior Sul, Centro, Portugalsko
  4. Coyaloma v oblasti Sud Chichas, Potosi, Bolívie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.