3D mapa Újtelep

Satelitní mapa Újtelep

název bez diakritiky: Ujtelep
správní zařazení: Szalbolcs-Szatmar-Bereg, Maďarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 48° 1' 0" North, 21° 23' 0" East

Újtelep a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa UjtelepVítejte na stránce věnované satelitní mapě Újtelep. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ujtelep, administrativně je místo zařazeno do oblasti Szalbolcs-Szatmar-Bereg, Maďarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 48° 1' 0" North, 21° 23' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Újtelep v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Újtelep

Hotely Újtelep: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Újtelep: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Újtelep, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Újtelep Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Újtelep. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Újtelep

3D mapa Újtelep v Google Earth

satelitní 3D mapa Újtelep, Maďarsko

3D mapa ÚjtelepGoogle Earth – podívejte se na Újtelep z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Újtelep dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Újtelep shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Újtelep, Maďarsko v Google Earth »

Letiště Újtelep a okolí

Letiště ve městě Újtelep a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Újtelep říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Újtelep (Maďarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Újtelep a celou oblast Maďarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Újtelep

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Újtelep: textový odkaz

satelitní mapu Újtelep: obrázkový odkaz

satelitní mapu Újtelep

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Újtelep: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Újtelep: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Újtelep: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ambalakazaha v oblasti Ifanadiana, Fianarantsoa, Madagaskar
  2. Inneston v oblasti Yorke Peninsula, South Australia, Austrálie
  3. Number Seven v oblasti Cascade County, Montana, Spojené státy americké
  4. Tikhon'kiy v oblasti Tikhoretskiy rayon, Krasnodarskiy Kray, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.