3D mapa Úsztatómajor

Satelitní mapa Úsztatómajor

název bez diakritiky: Usztatomajor
správní zařazení: Zala, Maďarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 46° 46' 0" North, 17° 15' 0" East

Úsztatómajor a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa UsztatomajorVítejte na stránce věnované satelitní mapě Úsztatómajor. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Usztatomajor, administrativně je místo zařazeno do oblasti Zala, Maďarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 46' 0" North, 17° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Úsztatómajor v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Úsztatómajor

Hotely Úsztatómajor: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Úsztatómajor: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Úsztatómajor, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Úsztatómajor Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Úsztatómajor. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Úsztatómajor

3D mapa Úsztatómajor v Google Earth

satelitní 3D mapa Úsztatómajor, Maďarsko

3D mapa ÚsztatómajorGoogle Earth – podívejte se na Úsztatómajor z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Úsztatómajor dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Úsztatómajor shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Úsztatómajor, Maďarsko v Google Earth »

Letiště Úsztatómajor a okolí

Letiště ve městě Úsztatómajor a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Úsztatómajor říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Úsztatómajor (Maďarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Úsztatómajor a celou oblast Maďarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Úsztatómajor

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Úsztatómajor: textový odkaz

satelitní mapu Úsztatómajor: obrázkový odkaz

satelitní mapu Úsztatómajor

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Úsztatómajor: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Úsztatómajor: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Úsztatómajor: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Virestad v oblasti Almhult Kommun, Kronobergs Lan, Švédsko
  2. Saratoga Springs (historical) v oblasti LaMoure County, North Dakota, Spojené státy americké
  3. Karacurun v oblasti Gaziantep, Turecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.