3D mapa Zalaköszvényes

Satelitní mapa Zalaköszvényes

název bez diakritiky: Zalakoszvenyes
správní zařazení: Zala, Maďarsko, Evropa
zeměpisná poloha: 46° 47' 0" North, 17° 8' 0" East

Zalaköszvényes a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ZalakoszvenyesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Zalaköszvényes. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Zalakoszvenyes, administrativně je místo zařazeno do oblasti Zala, Maďarsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 47' 0" North, 17° 8' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Zalaköszvényes v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Zalaköszvényes

Hotely Zalaköszvényes: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Zalaköszvényes: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Zalaköszvényes, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Zalaköszvényes Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Zalaköszvényes. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Zalaköszvényes

3D mapa Zalaköszvényes v Google Earth

satelitní 3D mapa Zalaköszvényes, Maďarsko

3D mapa ZalaköszvényesGoogle Earth – podívejte se na Zalaköszvényes z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Zalaköszvényes dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Zalaköszvényes shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Zalaköszvényes, Maďarsko v Google Earth »

Letiště Zalaköszvényes a okolí

Letiště ve městě Zalaköszvényes a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Zalaköszvényes říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Zalaköszvényes (Maďarsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Zalaköszvényes a celou oblast Maďarsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Zalaköszvényes

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Zalaköszvényes: textový odkaz

satelitní mapu Zalaköszvényes: obrázkový odkaz

satelitní mapu Zalaköszvényes

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Zalaköszvényes: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Zalaköszvényes: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Zalaköszvényes: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Diameli v oblasti Kayes, Mali
  2. Prochest' v oblasti Eletskiy rayon, Lipetskaya Oblast, Rusko
  3. Novakovici v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.