3D mapa Konjsko

Satelitní mapa Konjsko

název bez diakritiky: Konjsko
správní zařazení: Ohrid, Ohrid, Makedonie, Evropa
zeměpisná poloha: 41° 3' 0" North, 20° 48' 49" East

Konjsko a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KonjskoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Konjsko. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Konjsko, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ohrid, Ohrid, Makedonie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 3' 0" North, 20° 48' 49" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Konjsko v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Konjsko

Hotely Konjsko: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Konjsko: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Konjsko, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Konjsko Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Konjsko. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Konjsko

3D mapa Konjsko v Google Earth

satelitní 3D mapa Konjsko, Makedonie

3D mapa KonjskoGoogle Earth – podívejte se na Konjsko z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Konjsko dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Konjsko shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Konjsko, Makedonie v Google Earth »

Letiště Konjsko a okolí

Letiště ve městě Konjsko a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Konjsko říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Konjsko (Makedonie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Konjsko a celou oblast Makedonie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Konjsko

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Konjsko: textový odkaz

satelitní mapu Konjsko: obrázkový odkaz

satelitní mapu Konjsko

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Konjsko: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Konjsko: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Konjsko: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kas v oblasti Mansehra, N.W.F.P., Pákistán
  2. `Abdaliyah v oblasti Al-Basrah, Irák

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.