3D mapa Bašino Selo

Satelitní mapa Bašino Selo

název bez diakritiky: Basino Selo
správní zařazení: Veles, Titov Veles, Makedonie, Evropa
zeměpisná poloha: 41° 44' 54" North, 21° 45' 36" East

Bašino Selo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Basino SeloVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bašino Selo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Basino Selo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Veles, Titov Veles, Makedonie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 44' 54" North, 21° 45' 36" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bašino Selo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bašino Selo

Hotely Bašino Selo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bašino Selo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bašino Selo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bašino Selo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bašino Selo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bašino Selo

3D mapa Bašino Selo v Google Earth

satelitní 3D mapa Bašino Selo, Makedonie

3D mapa Bašino SeloGoogle Earth – podívejte se na Bašino Selo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bašino Selo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bašino Selo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bašino Selo, Makedonie v Google Earth »

Letiště Bašino Selo a okolí

Letiště ve městě Bašino Selo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bašino Selo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bašino Selo (Makedonie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bašino Selo a celou oblast Makedonie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bašino Selo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bašino Selo: textový odkaz

satelitní mapu Bašino Selo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bašino Selo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bašino Selo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bašino Selo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bašino Selo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Opala-Moke v oblasti Haut-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Salomon v oblasti Sud, Haiti
  3. Bison v oblasti Rush County, Kansas, Spojené státy americké
  4. Pulokambing Dua v oblasti Jakarta Selatan, Dki Jakarta, Indonésie
  5. Rupbas v oblasti Bharatpur, Rajasthan, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.