3D mapa Kampong Bambangan

Satelitní mapa Kampong Bambangan

název bez diakritiky: Kampong Bambangan
správní zařazení: Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 5° 48' 0" North, 117° 59' 0" East

Kampong Bambangan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kampong BambanganVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kampong Bambangan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kampong Bambangan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 48' 0" North, 117° 59' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kampong Bambangan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kampong Bambangan

Hotely Kampong Bambangan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kampong Bambangan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kampong Bambangan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kampong Bambangan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kampong Bambangan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kampong Bambangan

3D mapa Kampong Bambangan v Google Earth

satelitní 3D mapa Kampong Bambangan, Malajsie

3D mapa Kampong BambanganGoogle Earth – podívejte se na Kampong Bambangan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kampong Bambangan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kampong Bambangan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kampong Bambangan, Malajsie v Google Earth »

Letiště Kampong Bambangan a okolí

Letiště ve městě Kampong Bambangan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kampong Bambangan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kampong Bambangan (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kampong Bambangan a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kampong Bambangan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kampong Bambangan: textový odkaz

satelitní mapu Kampong Bambangan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kampong Bambangan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kampong Bambangan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Bambangan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Bambangan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Shuda v oblasti Baltasinskiy rayon, Republic of Tatarstan, Rusko
  2. Turkmenkarahuyuk v oblasti Konya, Turecko
  3. Chengnei v oblasti Longhai, Fujian, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.