3D mapa Kampong Pulau Samak

Satelitní mapa Kampong Pulau Samak

název bez diakritiky: Kampong Pulau Samak
správní zařazení: Melaka, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 2° 16' 0" North, 102° 15' 0" East

Kampong Pulau Samak a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kampong Pulau SamakVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kampong Pulau Samak. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kampong Pulau Samak, administrativně je místo zařazeno do oblasti Melaka, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 2° 16' 0" North, 102° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kampong Pulau Samak v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kampong Pulau Samak

Hotely Kampong Pulau Samak: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kampong Pulau Samak: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kampong Pulau Samak, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kampong Pulau Samak Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kampong Pulau Samak. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kampong Pulau Samak

3D mapa Kampong Pulau Samak v Google Earth

satelitní 3D mapa Kampong Pulau Samak, Malajsie

3D mapa Kampong Pulau SamakGoogle Earth – podívejte se na Kampong Pulau Samak z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kampong Pulau Samak dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kampong Pulau Samak shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kampong Pulau Samak, Malajsie v Google Earth »

Letiště Kampong Pulau Samak a okolí

Letiště ve městě Kampong Pulau Samak a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kampong Pulau Samak říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kampong Pulau Samak (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kampong Pulau Samak a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kampong Pulau Samak

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kampong Pulau Samak: textový odkaz

satelitní mapu Kampong Pulau Samak: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kampong Pulau Samak

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kampong Pulau Samak: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Pulau Samak: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Pulau Samak: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Loukerata v oblasti Kefallinia, Nissia Ioniou, Řecko
  2. Khalifan v oblasti Arbil, Irák

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.