3D mapa Kampong Buntut Pulau

Satelitní mapa Kampong Buntut Pulau

název bez diakritiky: Kampong Buntut Pulau
správní zařazení: Pahang, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 3° 25' 0" North, 102° 26' 0" East

Kampong Buntut Pulau a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kampong Buntut PulauVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kampong Buntut Pulau. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kampong Buntut Pulau, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pahang, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 25' 0" North, 102° 26' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kampong Buntut Pulau v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kampong Buntut Pulau

Hotely Kampong Buntut Pulau: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kampong Buntut Pulau: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kampong Buntut Pulau, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kampong Buntut Pulau Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kampong Buntut Pulau. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kampong Buntut Pulau

3D mapa Kampong Buntut Pulau v Google Earth

satelitní 3D mapa Kampong Buntut Pulau, Malajsie

3D mapa Kampong Buntut PulauGoogle Earth – podívejte se na Kampong Buntut Pulau z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kampong Buntut Pulau dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kampong Buntut Pulau shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kampong Buntut Pulau, Malajsie v Google Earth »

Letiště Kampong Buntut Pulau a okolí

Letiště ve městě Kampong Buntut Pulau a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kampong Buntut Pulau říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kampong Buntut Pulau (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kampong Buntut Pulau a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kampong Buntut Pulau

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kampong Buntut Pulau: textový odkaz

satelitní mapu Kampong Buntut Pulau: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kampong Buntut Pulau

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kampong Buntut Pulau: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Buntut Pulau: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Buntut Pulau: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nikawewa v oblasti North Western, Srí Lanka
  2. Rumah Busang v oblasti Sarawak, Malajsie
  3. Canada Morelos v oblasti Dist. Putla, Oaxaca, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.