3D mapa Kampong Sarang Tiong

Satelitní mapa Kampong Sarang Tiong

název bez diakritiky: Kampong Sarang Tiong
správní zařazení: Pahang, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 2° 40' 0" North, 103° 36' 0" East

Kampong Sarang Tiong a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kampong Sarang TiongVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kampong Sarang Tiong. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kampong Sarang Tiong, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pahang, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 2° 40' 0" North, 103° 36' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kampong Sarang Tiong v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kampong Sarang Tiong

Hotely Kampong Sarang Tiong: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kampong Sarang Tiong: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kampong Sarang Tiong, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kampong Sarang Tiong Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kampong Sarang Tiong. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kampong Sarang Tiong

3D mapa Kampong Sarang Tiong v Google Earth

satelitní 3D mapa Kampong Sarang Tiong, Malajsie

3D mapa Kampong Sarang TiongGoogle Earth – podívejte se na Kampong Sarang Tiong z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kampong Sarang Tiong dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kampong Sarang Tiong shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kampong Sarang Tiong, Malajsie v Google Earth »

Letiště Kampong Sarang Tiong a okolí

Letiště ve městě Kampong Sarang Tiong a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kampong Sarang Tiong říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kampong Sarang Tiong (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kampong Sarang Tiong a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kampong Sarang Tiong

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kampong Sarang Tiong: textový odkaz

satelitní mapu Kampong Sarang Tiong: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kampong Sarang Tiong

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kampong Sarang Tiong: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Sarang Tiong: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Sarang Tiong: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bolo Azul v oblasti Pradera, Valle del Cauca, Kolumbie
  2. Chamadi v oblasti Mueda, Cabo Delgado, Mozambik
  3. Perrera v oblasti Urdaneta, Trujillo, Venezuela

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.