3D mapa Kampong Ulu Parit

Satelitní mapa Kampong Ulu Parit

název bez diakritiky: Kampong Ulu Parit
správní zařazení: Pahang, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 3° 28' 0" North, 103° 23' 0" East

Kampong Ulu Parit a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kampong Ulu ParitVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kampong Ulu Parit. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kampong Ulu Parit, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pahang, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 28' 0" North, 103° 23' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kampong Ulu Parit v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kampong Ulu Parit

Hotely Kampong Ulu Parit: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kampong Ulu Parit: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kampong Ulu Parit, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kampong Ulu Parit Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kampong Ulu Parit. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kampong Ulu Parit

3D mapa Kampong Ulu Parit v Google Earth

satelitní 3D mapa Kampong Ulu Parit, Malajsie

3D mapa Kampong Ulu ParitGoogle Earth – podívejte se na Kampong Ulu Parit z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kampong Ulu Parit dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kampong Ulu Parit shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kampong Ulu Parit, Malajsie v Google Earth »

Letiště Kampong Ulu Parit a okolí

Letiště ve městě Kampong Ulu Parit a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kampong Ulu Parit říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kampong Ulu Parit (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kampong Ulu Parit a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kampong Ulu Parit

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kampong Ulu Parit: textový odkaz

satelitní mapu Kampong Ulu Parit: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kampong Ulu Parit

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kampong Ulu Parit: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Ulu Parit: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Ulu Parit: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dismal Key v oblasti Collier County, Florida, Spojené státy americké
  2. Viitaila v oblasti Paijat-Hame, Etela-Suomi, Finsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.