3D mapa Kampung Bukit Tinggi

Satelitní mapa Kampung Bukit Tinggi

název bez diakritiky: Kampung Bukit Tinggi
správní zařazení: Pahang, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 3° 21' 0" North, 101° 49' 0" East

Kampung Bukit Tinggi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kampung Bukit TinggiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kampung Bukit Tinggi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kampung Bukit Tinggi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pahang, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 21' 0" North, 101° 49' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kampung Bukit Tinggi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kampung Bukit Tinggi

Hotely Kampung Bukit Tinggi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kampung Bukit Tinggi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kampung Bukit Tinggi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kampung Bukit Tinggi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kampung Bukit Tinggi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kampung Bukit Tinggi

3D mapa Kampung Bukit Tinggi v Google Earth

satelitní 3D mapa Kampung Bukit Tinggi, Malajsie

3D mapa Kampung Bukit TinggiGoogle Earth – podívejte se na Kampung Bukit Tinggi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kampung Bukit Tinggi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kampung Bukit Tinggi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kampung Bukit Tinggi, Malajsie v Google Earth »

Letiště Kampung Bukit Tinggi a okolí

Letiště ve městě Kampung Bukit Tinggi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kampung Bukit Tinggi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kampung Bukit Tinggi (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kampung Bukit Tinggi a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kampung Bukit Tinggi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kampung Bukit Tinggi: textový odkaz

satelitní mapu Kampung Bukit Tinggi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kampung Bukit Tinggi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kampung Bukit Tinggi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampung Bukit Tinggi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampung Bukit Tinggi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kadupara v oblasti Uva, Srí Lanka
  2. Sandy Run v oblasti Bedford County, Pennsylvania, Spojené státy americké
  3. Wola Duchacka v oblasti Krakow, Malopolske, Polsko
  4. Cerro Coyote v oblasti Yamaranguila, Intibuca, Honduras
  5. Brighams Creek v oblasti Auckland, Nový Zéland
  6. Pirevichi v oblasti Homyel, Bělorusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.