3D mapa Kampung Janda Baik

Satelitní mapa Kampung Janda Baik

název bez diakritiky: Kampung Janda Baik
správní zařazení: Pahang, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 3° 19' 0" North, 101° 52' 0" East

Kampung Janda Baik a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kampung Janda BaikVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kampung Janda Baik. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kampung Janda Baik, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pahang, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 19' 0" North, 101° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kampung Janda Baik v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kampung Janda Baik

Hotely Kampung Janda Baik: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kampung Janda Baik: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kampung Janda Baik, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kampung Janda Baik Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kampung Janda Baik. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kampung Janda Baik

3D mapa Kampung Janda Baik v Google Earth

satelitní 3D mapa Kampung Janda Baik, Malajsie

3D mapa Kampung Janda BaikGoogle Earth – podívejte se na Kampung Janda Baik z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kampung Janda Baik dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kampung Janda Baik shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kampung Janda Baik, Malajsie v Google Earth »

Letiště Kampung Janda Baik a okolí

Letiště ve městě Kampung Janda Baik a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kampung Janda Baik říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kampung Janda Baik (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kampung Janda Baik a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kampung Janda Baik

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kampung Janda Baik: textový odkaz

satelitní mapu Kampung Janda Baik: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kampung Janda Baik

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kampung Janda Baik: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampung Janda Baik: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampung Janda Baik: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pihlajalahti v oblasti Keski-Suomi, Lansi-Suomi, Finsko
  2. Jalas v oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen
  3. Dan Garki v oblasti Dakoro, Maradi, Niger
  4. Uttumalai v oblasti Tirunelveli Kattabomman, Tamil Nadu, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.