3D mapa Kampong Semangut

Satelitní mapa Kampong Semangut

název bez diakritiky: Kampong Semangut
správní zařazení: Sabah, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 5° 47' 0" North, 118° 9' 0" East

Kampong Semangut a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kampong SemangutVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kampong Semangut. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kampong Semangut, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sabah, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 47' 0" North, 118° 9' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kampong Semangut v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kampong Semangut

Hotely Kampong Semangut: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kampong Semangut: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kampong Semangut, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kampong Semangut Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kampong Semangut. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kampong Semangut

3D mapa Kampong Semangut v Google Earth

satelitní 3D mapa Kampong Semangut, Malajsie

3D mapa Kampong SemangutGoogle Earth – podívejte se na Kampong Semangut z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kampong Semangut dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kampong Semangut shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kampong Semangut, Malajsie v Google Earth »

Letiště Kampong Semangut a okolí

Letiště ve městě Kampong Semangut a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kampong Semangut říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kampong Semangut (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kampong Semangut a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kampong Semangut

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kampong Semangut: textový odkaz

satelitní mapu Kampong Semangut: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kampong Semangut

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kampong Semangut: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Semangut: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Semangut: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Parah v oblasti Jammu, Jammu and Kashmir, Indie
  2. Bempton v oblasti East Riding of Yorkshire, Yorkshire and Humberside, England, Velká Británie
  3. Panda v oblasti Shaba, Demokratická republika Kongo (Zair)
  4. Toncontin v oblasti Curaren, Francisco Morazan, Honduras
  5. Jalgimae v oblasti Saku, Harju, Estonsko
  6. Gumpolding v oblasti Linz-Land, Oberosterreich, Rakousko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.