3D mapa Lahad Datu

Satelitní mapa Lahad Datu

název bez diakritiky: Lahad Datu
správní zařazení: Sabah, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 5° 2' 0" North, 118° 19' 0" East

Lahad Datu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Lahad DatuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lahad Datu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lahad Datu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sabah, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 2' 0" North, 118° 19' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lahad Datu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lahad Datu

Hotely Lahad Datu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lahad Datu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lahad Datu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lahad Datu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lahad Datu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lahad Datu

3D mapa Lahad Datu v Google Earth

satelitní 3D mapa Lahad Datu, Malajsie

3D mapa Lahad DatuGoogle Earth – podívejte se na Lahad Datu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lahad Datu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lahad Datu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lahad Datu, Malajsie v Google Earth »

Letiště Lahad Datu a okolí

Letiště ve městě Lahad Datu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lahad Datu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lahad Datu (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lahad Datu a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lahad Datu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lahad Datu: textový odkaz

satelitní mapu Lahad Datu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lahad Datu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lahad Datu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lahad Datu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lahad Datu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Suegui v oblasti Tumaco, Narino, Kolumbie
  2. Avery Landing v oblasti Columbia County, Georgia, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.