3D mapa Ulu Bole

Satelitní mapa Ulu Bole

název bez diakritiky: Ulu Bole
správní zařazení: Sabah, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 4° 50' 0" North, 115° 43' 0" East

Ulu Bole a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ulu BoleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ulu Bole. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ulu Bole, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sabah, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 4° 50' 0" North, 115° 43' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ulu Bole v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ulu Bole

Hotely Ulu Bole: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ulu Bole: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ulu Bole, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ulu Bole Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ulu Bole. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ulu Bole

3D mapa Ulu Bole v Google Earth

satelitní 3D mapa Ulu Bole, Malajsie

3D mapa Ulu BoleGoogle Earth – podívejte se na Ulu Bole z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ulu Bole dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ulu Bole shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ulu Bole, Malajsie v Google Earth »

Letiště Ulu Bole a okolí

Letiště ve městě Ulu Bole a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ulu Bole říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ulu Bole (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ulu Bole a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ulu Bole

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ulu Bole: textový odkaz

satelitní mapu Ulu Bole: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ulu Bole

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ulu Bole: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ulu Bole: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ulu Bole: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mabi v oblasti Rio Grande Municipio, Puerto Rico, Spojené státy americké
  2. Wowogi v oblasti Bida, Niger, Nigérie
  3. Albu Shahbaz v oblasti Khuzestan, Írán
  4. Gunesli v oblasti Batman, Turecko
  5. Bellavista v oblasti Gran Morelos, Chihuahua, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.