3D mapa Kuching

Satelitní mapa Kuching

název bez diakritiky: Kuching
správní zařazení: Sarawak, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 1° 25' 0" North, 110° 20' 0" East

Kuching a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KuchingVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kuching. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kuching, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sarawak, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 25' 0" North, 110° 20' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kuching v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kuching

Hotely Kuching: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kuching: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kuching, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kuching Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kuching. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kuching

3D mapa Kuching v Google Earth

satelitní 3D mapa Kuching, Malajsie

3D mapa KuchingGoogle Earth – podívejte se na Kuching z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kuching dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kuching shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kuching, Malajsie v Google Earth »

Letiště Kuching a okolí

Letiště ve městě Kuching a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kuching říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kuching (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kuching a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kuching

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kuching: textový odkaz

satelitní mapu Kuching: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kuching

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kuching: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kuching: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kuching: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tall al Khaznah v oblasti Hamah, Sýrie
  2. Kiuli v oblasti Kivu, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.