3D mapa Kampong Pasir

Satelitní mapa Kampong Pasir

název bez diakritiky: Kampong Pasir
správní zařazení: Selangor, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 3° 12' 0" North, 101° 45' 0" East

Kampong Pasir a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kampong PasirVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kampong Pasir. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kampong Pasir, administrativně je místo zařazeno do oblasti Selangor, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 12' 0" North, 101° 45' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kampong Pasir v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kampong Pasir

Hotely Kampong Pasir: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kampong Pasir: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kampong Pasir, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kampong Pasir Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kampong Pasir. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kampong Pasir

3D mapa Kampong Pasir v Google Earth

satelitní 3D mapa Kampong Pasir, Malajsie

3D mapa Kampong PasirGoogle Earth – podívejte se na Kampong Pasir z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kampong Pasir dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kampong Pasir shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kampong Pasir, Malajsie v Google Earth »

Letiště Kampong Pasir a okolí

Letiště ve městě Kampong Pasir a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kampong Pasir říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kampong Pasir (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kampong Pasir a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kampong Pasir

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kampong Pasir: textový odkaz

satelitní mapu Kampong Pasir: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kampong Pasir

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kampong Pasir: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Pasir: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Pasir: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mihuma v oblasti Mtwara, Mtwara, Tanzanie
  2. Minala v oblasti Lakhdenpokhskiy rayon, Republic of Karelia, Rusko
  3. Coonawarra v oblasti Wattle Range, South Australia, Austrálie
  4. Alenquer v oblasti Alenquer, Oeste, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko
  5. Guintariban v oblasti Masbate, Region 5, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.