3D mapa Kampong Simpang Tiga

Satelitní mapa Kampong Simpang Tiga

název bez diakritiky: Kampong Simpang Tiga
správní zařazení: Selangor, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 3° 14' 0" North, 101° 43' 0" East

Kampong Simpang Tiga a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kampong Simpang TigaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kampong Simpang Tiga. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kampong Simpang Tiga, administrativně je místo zařazeno do oblasti Selangor, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 14' 0" North, 101° 43' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kampong Simpang Tiga v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kampong Simpang Tiga

Hotely Kampong Simpang Tiga: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kampong Simpang Tiga: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kampong Simpang Tiga, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kampong Simpang Tiga Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kampong Simpang Tiga. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kampong Simpang Tiga

3D mapa Kampong Simpang Tiga v Google Earth

satelitní 3D mapa Kampong Simpang Tiga, Malajsie

3D mapa Kampong Simpang TigaGoogle Earth – podívejte se na Kampong Simpang Tiga z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kampong Simpang Tiga dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kampong Simpang Tiga shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kampong Simpang Tiga, Malajsie v Google Earth »

Letiště Kampong Simpang Tiga a okolí

Letiště ve městě Kampong Simpang Tiga a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kampong Simpang Tiga říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kampong Simpang Tiga (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kampong Simpang Tiga a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kampong Simpang Tiga

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kampong Simpang Tiga: textový odkaz

satelitní mapu Kampong Simpang Tiga: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kampong Simpang Tiga

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kampong Simpang Tiga: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Simpang Tiga: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kampong Simpang Tiga: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Los Bajos del Cuscu v oblasti Ocu, Herrera, Panama
  2. Hornady v oblasti Macon County, Alabama, Spojené státy americké
  3. Nizhneal'kashevo v oblasti Dyurtyulinskiy rayon, Republic of Bashkortostan, Rusko
  4. Purdil Khan v oblasti Peshawar, N.W.F.P., Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.