3D mapa Kuala Lumpur

Satelitní mapa Kuala Lumpur

název bez diakritiky: Kuala Lumpur
správní zařazení: Selangor, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 3° 10' 0" North, 101° 42' 0" East

Kuala Lumpur a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kuala LumpurVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kuala Lumpur. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kuala Lumpur, administrativně je místo zařazeno do oblasti Selangor, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 10' 0" North, 101° 42' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kuala Lumpur v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kuala Lumpur

Hotely Kuala Lumpur: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kuala Lumpur: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kuala Lumpur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kuala Lumpur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kuala Lumpur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Kuala Lumpur

3D mapa Kuala Lumpur v Google Earth

satelitní 3D mapa Kuala Lumpur, Malajsie

3D mapa Kuala LumpurGoogle Earth – podívejte se na Kuala Lumpur z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kuala Lumpur dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kuala Lumpur shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kuala Lumpur, Malajsie v Google Earth »

Letiště Kuala Lumpur a okolí

Letiště ve městě Kuala Lumpur a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kuala Lumpur říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kuala Lumpur (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kuala Lumpur a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kuala Lumpur

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kuala Lumpur: textový odkaz

satelitní mapu Kuala Lumpur: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kuala Lumpur

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kuala Lumpur: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kuala Lumpur: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kuala Lumpur: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Coliling v oblasti Pangasinan, Region 1, Filipíny
  2. Daxinji v oblasti Funing, Jiangsu, Čína
  3. Axixintla v oblasti Taxco de Alarcon, Guerrero, Mexiko
  4. Bambala v oblasti Siguiri, Kankan, Guinea
  5. Trzciel v oblasti Miedzyrzecz, Lubuskie, Polsko
  6. Balanga v oblasti Kapelebyong, Soroti, Uganda

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.