3D mapa Ulu Kelang

Satelitní mapa Ulu Kelang

název bez diakritiky: Ulu Kelang
správní zařazení: Selangor, Malajsie, Asie
zeměpisná poloha: 3° 10' 0" North, 101° 45' 0" East

Ulu Kelang a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ulu KelangVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ulu Kelang. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ulu Kelang, administrativně je místo zařazeno do oblasti Selangor, Malajsie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 10' 0" North, 101° 45' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ulu Kelang v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ulu Kelang

Hotely Ulu Kelang: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ulu Kelang: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ulu Kelang, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ulu Kelang Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ulu Kelang. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ulu Kelang

3D mapa Ulu Kelang v Google Earth

satelitní 3D mapa Ulu Kelang, Malajsie

3D mapa Ulu KelangGoogle Earth – podívejte se na Ulu Kelang z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ulu Kelang dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ulu Kelang shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ulu Kelang, Malajsie v Google Earth »

Letiště Ulu Kelang a okolí

Letiště ve městě Ulu Kelang a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ulu Kelang říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ulu Kelang (Malajsie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ulu Kelang a celou oblast Malajsie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ulu Kelang

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ulu Kelang: textový odkaz

satelitní mapu Ulu Kelang: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ulu Kelang

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ulu Kelang: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ulu Kelang: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ulu Kelang: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Thon Hoi v oblasti Kim Son, Ninh Binh, Vietnam
  2. Jatamana v oblasti Carabaya, Puno, Peru
  3. Gibeon v oblasti Hardap, Namíbie
  4. Sicito v oblasti Moatize, Tete, Mozambik

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.