3D mapa Mahibadhoo

Satelitní mapa Mahibadhoo

název bez diakritiky: Mahibadhoo
správní zařazení: Maledivy, Asie
zeměpisná poloha: 3° 47' 0" North, 72° 58' 0" East

Mahibadhoo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MahibadhooVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mahibadhoo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mahibadhoo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Maledivy, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 47' 0" North, 72° 58' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mahibadhoo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mahibadhoo

Hotely Mahibadhoo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mahibadhoo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mahibadhoo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mahibadhoo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mahibadhoo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Mahibadhoo

3D mapa Mahibadhoo v Google Earth

satelitní 3D mapa Mahibadhoo, Maledivy

3D mapa MahibadhooGoogle Earth – podívejte se na Mahibadhoo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mahibadhoo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mahibadhoo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mahibadhoo, Maledivy v Google Earth »

Letiště Mahibadhoo a okolí

Letiště ve městě Mahibadhoo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mahibadhoo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mahibadhoo (Maledivy)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mahibadhoo a celou oblast Maledivy. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mahibadhoo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mahibadhoo: textový odkaz

satelitní mapu Mahibadhoo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mahibadhoo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mahibadhoo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mahibadhoo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mahibadhoo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Fazenda Santana do Piraim v oblasti Barao de Melgac, Mato Grosso, Brazílie
  2. Cardia v oblasti Sernancelhe, Douro, Norte, Portugalsko
  3. Ercegovci v oblasti Split-Dalmatija, Chorvatsko
  4. Cercadie v oblasti Centre, Haiti
  5. Stavsdal v oblasti Allinge-Gudhjem, Bornholm, Dánsko
  6. Toyota v oblasti Hokkaido, Hokkaido, Japonsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.