3D mapa Badji Gourma

Satelitní mapa Badji Gourma

název bez diakritiky: Badji Gourma
správní zařazení: Gao, Mali, Afrika
zeměpisná poloha: 15° 44' 0" North, 0° 24' 0" East

Badji Gourma a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Badji GourmaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Badji Gourma. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Badji Gourma, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gao, Mali, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 44' 0" North, 0° 24' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Badji Gourma v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Badji Gourma

Hotely Badji Gourma: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Badji Gourma: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Badji Gourma, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Badji Gourma Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Badji Gourma. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Badji Gourma

3D mapa Badji Gourma v Google Earth

satelitní 3D mapa Badji Gourma, Mali

3D mapa Badji GourmaGoogle Earth – podívejte se na Badji Gourma z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Badji Gourma dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Badji Gourma shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Badji Gourma, Mali v Google Earth »

Letiště Badji Gourma a okolí

Letiště ve městě Badji Gourma a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Badji Gourma říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Badji Gourma (Mali)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Badji Gourma a celou oblast Mali. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Badji Gourma

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Badji Gourma: textový odkaz

satelitní mapu Badji Gourma: obrázkový odkaz

satelitní mapu Badji Gourma

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Badji Gourma: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Badji Gourma: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Badji Gourma: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Stepnoye v oblasti Nesterovskiy rayon, Kaliningradskaya Oblast, Rusko
  2. Maingthon v oblasti Wuntho, Sagaing, Barma
  3. Spechtshorn v oblasti Celle, Luneburg, Niedersachsen, Německo
  4. Maslovka v oblasti Ramonskiy rayon, Voronezhskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.