3D mapa Soungaré Bala

Satelitní mapa Soungaré Bala

název bez diakritiky: Soungare Bala
správní zařazení: Kayes, Mali, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 14' 0" North, 11° 36' 0" West

Soungaré Bala a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Soungare BalaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Soungaré Bala. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Soungare Bala, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kayes, Mali, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 14' 0" North, 11° 36' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Soungaré Bala v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Soungaré Bala

Hotely Soungaré Bala: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Soungaré Bala: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Soungaré Bala, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Soungaré Bala Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Soungaré Bala. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Soungaré Bala

3D mapa Soungaré Bala v Google Earth

satelitní 3D mapa Soungaré Bala, Mali

3D mapa Soungaré BalaGoogle Earth – podívejte se na Soungaré Bala z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Soungaré Bala dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Soungaré Bala shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Soungaré Bala, Mali v Google Earth »

Letiště Soungaré Bala a okolí

Letiště ve městě Soungaré Bala a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Soungaré Bala říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Soungaré Bala (Mali)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Soungaré Bala a celou oblast Mali. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Soungaré Bala

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Soungaré Bala: textový odkaz

satelitní mapu Soungaré Bala: obrázkový odkaz

satelitní mapu Soungaré Bala

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Soungaré Bala: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Soungaré Bala: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Soungaré Bala: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. San Agustin v oblasti Granma, Kuba
  2. Shahruwala v oblasti Muzaffargarh, Punjab, Pákistán
  3. Bahadur Khan Kili v oblasti Bannu, N.W.F.P., Pákistán
  4. Pennellville v oblasti Oswego County, New York, Spojené státy americké
  5. Grodzisk v oblasti Sokolka, Podlaskie, Polsko
  6. Muradiyemengencik v oblasti Bolu, Turecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.