3D mapa Bamako Koura

Satelitní mapa Bamako Koura

název bez diakritiky: Bamako Koura
správní zařazení: Koulikoro, Mali, Afrika
zeměpisná poloha: 12° 39' 0" North, 8° 1' 0" West

Bamako Koura a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bamako KouraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bamako Koura. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bamako Koura, administrativně je místo zařazeno do oblasti Koulikoro, Mali, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 39' 0" North, 8° 1' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bamako Koura v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bamako Koura

Hotely Bamako Koura: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bamako Koura: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bamako Koura, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bamako Koura Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bamako Koura. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bamako Koura

3D mapa Bamako Koura v Google Earth

satelitní 3D mapa Bamako Koura, Mali

3D mapa Bamako KouraGoogle Earth – podívejte se na Bamako Koura z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bamako Koura dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bamako Koura shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bamako Koura, Mali v Google Earth »

Letiště Bamako Koura a okolí

Letiště ve městě Bamako Koura a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bamako Koura říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bamako Koura (Mali)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bamako Koura a celou oblast Mali. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bamako Koura

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bamako Koura: textový odkaz

satelitní mapu Bamako Koura: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bamako Koura

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bamako Koura: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bamako Koura: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bamako Koura: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Charan v oblasti Ust-Mayskiy rayon, Republic of Sakha, Rusko
  2. Oberhausmehring v oblasti Erding, Oberbayern, Bayern, Německo
  3. Mwen v oblasti Golfe (incl Lome), Maritime, Togo
  4. Pikuly v oblasti Nisko, Podkarpackie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.