3D mapa Kolé Maboubé

Satelitní mapa Kolé Maboubé

název bez diakritiky: Kole Maboube
správní zařazení: Mopti, Mali, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 36' 0" North, 4° 46' 0" West

Kolé Maboubé a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kole MaboubeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kolé Maboubé. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kole Maboube, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mopti, Mali, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 36' 0" North, 4° 46' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kolé Maboubé v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kolé Maboubé

Hotely Kolé Maboubé: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kolé Maboubé: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kolé Maboubé, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kolé Maboubé Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kolé Maboubé. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kolé Maboubé

3D mapa Kolé Maboubé v Google Earth

satelitní 3D mapa Kolé Maboubé, Mali

3D mapa Kolé MaboubéGoogle Earth – podívejte se na Kolé Maboubé z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kolé Maboubé dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kolé Maboubé shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kolé Maboubé, Mali v Google Earth »

Letiště Kolé Maboubé a okolí

Letiště ve městě Kolé Maboubé a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kolé Maboubé říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kolé Maboubé (Mali)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kolé Maboubé a celou oblast Mali. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kolé Maboubé

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kolé Maboubé: textový odkaz

satelitní mapu Kolé Maboubé: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kolé Maboubé

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kolé Maboubé: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kolé Maboubé: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kolé Maboubé: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Queseras Viejas v oblasti Autonomo Pedro Camejo, Apure, Venezuela
  2. Hatfield v oblasti Spencer County, Indiana, Spojené státy americké
  3. Dajing v oblasti Huguan, Shanxi, Čína
  4. Meluwung v oblasti Ciamis, Jawa Barat, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.