3D mapa Sliema

Satelitní mapa Sliema

název bez diakritiky: Sliema
správní zařazení: Malta, Evropa
zeměpisná poloha: 35° 54' 45" North, 14° 30' 7" East

Sliema a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SliemaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sliema. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sliema, administrativně je místo zařazeno do oblasti Malta, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 54' 45" North, 14° 30' 7" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sliema v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sliema

Hotely Sliema: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sliema: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sliema, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sliema Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sliema. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Sliema

3D mapa Sliema v Google Earth

satelitní 3D mapa Sliema, Malta

3D mapa SliemaGoogle Earth – podívejte se na Sliema z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sliema dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sliema shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sliema, Malta v Google Earth »

Letiště Sliema a okolí

Letiště ve městě Sliema a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sliema říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sliema (Malta)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sliema a celou oblast Malta. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sliema

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sliema: textový odkaz

satelitní mapu Sliema: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sliema

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sliema: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sliema: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sliema: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Herradura v oblasti Mani, Casanare, Kolumbie
  2. Makarovo v oblasti Udomelskiy rayon, Tverskaya Oblast, Rusko
  3. Nkunta v oblasti Serenje, Central, Zambie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.