3D mapa Kasba el Hadda

Satelitní mapa Kasba el Hadda

název bez diakritiky: Kasba el Hadda
správní zařazení: Taza, Centre Nord, Maroko, Afrika
zeměpisná poloha: 34° 12' 36" North, 4° 9' 36" West

Kasba el Hadda a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kasba el HaddaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kasba el Hadda. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kasba el Hadda, administrativně je místo zařazeno do oblasti Taza, Centre Nord, Maroko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 12' 36" North, 4° 9' 36" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kasba el Hadda v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kasba el Hadda

Hotely Kasba el Hadda: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kasba el Hadda: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kasba el Hadda, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kasba el Hadda Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kasba el Hadda. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kasba el Hadda

3D mapa Kasba el Hadda v Google Earth

satelitní 3D mapa Kasba el Hadda, Maroko

3D mapa Kasba el HaddaGoogle Earth – podívejte se na Kasba el Hadda z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kasba el Hadda dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kasba el Hadda shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kasba el Hadda, Maroko v Google Earth »

Letiště Kasba el Hadda a okolí

Letiště ve městě Kasba el Hadda a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kasba el Hadda říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kasba el Hadda (Maroko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kasba el Hadda a celou oblast Maroko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kasba el Hadda

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kasba el Hadda: textový odkaz

satelitní mapu Kasba el Hadda: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kasba el Hadda

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kasba el Hadda: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kasba el Hadda: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kasba el Hadda: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Berdyugina v oblasti Armizonskiy rayon, Tyumenskaya Oblast, Rusko
  2. San Felipe v oblasti Tekax, Yucatan, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.