3D mapa Bou Hjiyer

Satelitní mapa Bou Hjiyer

název bez diakritiky: Bou Hjiyer
správní zařazení: Tetouan, Nord Ouest, Maroko, Afrika
zeměpisná poloha: 35° 37' 48" North, 5° 20' 24" West

Bou Hjiyer a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bou HjiyerVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bou Hjiyer. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bou Hjiyer, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tetouan, Nord Ouest, Maroko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 37' 48" North, 5° 20' 24" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bou Hjiyer v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bou Hjiyer

Hotely Bou Hjiyer: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bou Hjiyer: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bou Hjiyer, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bou Hjiyer Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bou Hjiyer. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bou Hjiyer

3D mapa Bou Hjiyer v Google Earth

satelitní 3D mapa Bou Hjiyer, Maroko

3D mapa Bou HjiyerGoogle Earth – podívejte se na Bou Hjiyer z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bou Hjiyer dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bou Hjiyer shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bou Hjiyer, Maroko v Google Earth »

Letiště Bou Hjiyer a okolí

Letiště ve městě Bou Hjiyer a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bou Hjiyer říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bou Hjiyer (Maroko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bou Hjiyer a celou oblast Maroko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bou Hjiyer

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bou Hjiyer: textový odkaz

satelitní mapu Bou Hjiyer: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bou Hjiyer

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bou Hjiyer: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bou Hjiyer: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bou Hjiyer: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lucunga v oblasti Huambo, Huambo, Angola
  2. Bialezynek v oblasti Poznan I, Wielkopolskie, Polsko
  3. Chak Seven-One L v oblasti Sahiwal, Punjab, Pákistán
  4. Belle Passi (historical) v oblasti Marion County, Oregon, Spojené státy americké
  5. Gandaswala v oblasti Faisalabad, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.