3D mapa Bou Khoura

Satelitní mapa Bou Khoura

název bez diakritiky: Bou Khoura
správní zařazení: Tetouan, Nord Ouest, Maroko, Afrika
zeměpisná poloha: 35° 22' 48" North, 5° 36' 0" West

Bou Khoura a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bou KhouraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bou Khoura. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bou Khoura, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tetouan, Nord Ouest, Maroko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 22' 48" North, 5° 36' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bou Khoura v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bou Khoura

Hotely Bou Khoura: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bou Khoura: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bou Khoura, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bou Khoura Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bou Khoura. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bou Khoura

3D mapa Bou Khoura v Google Earth

satelitní 3D mapa Bou Khoura, Maroko

3D mapa Bou KhouraGoogle Earth – podívejte se na Bou Khoura z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bou Khoura dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bou Khoura shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bou Khoura, Maroko v Google Earth »

Letiště Bou Khoura a okolí

Letiště ve městě Bou Khoura a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bou Khoura říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bou Khoura (Maroko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bou Khoura a celou oblast Maroko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bou Khoura

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bou Khoura: textový odkaz

satelitní mapu Bou Khoura: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bou Khoura

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bou Khoura: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bou Khoura: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bou Khoura: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Horstedt v oblasti Verden, Luneburg, Niedersachsen, Německo
  2. Muchenge v oblasti Luwingu, Northern, Zambie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.