3D mapa Oulad Zekri

Satelitní mapa Oulad Zekri

název bez diakritiky: Oulad Zekri
správní zařazení: El Kelaa, Tensift, Maroko, Afrika
zeměpisná poloha: 32° 23' 24" North, 8° 2' 24" West

Oulad Zekri a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Oulad ZekriVítejte na stránce věnované satelitní mapě Oulad Zekri. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Oulad Zekri, administrativně je místo zařazeno do oblasti El Kelaa, Tensift, Maroko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 23' 24" North, 8° 2' 24" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Oulad Zekri v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Oulad Zekri

Hotely Oulad Zekri: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Oulad Zekri: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Oulad Zekri, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Oulad Zekri Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Oulad Zekri. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Oulad Zekri

3D mapa Oulad Zekri v Google Earth

satelitní 3D mapa Oulad Zekri, Maroko

3D mapa Oulad ZekriGoogle Earth – podívejte se na Oulad Zekri z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Oulad Zekri dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Oulad Zekri shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Oulad Zekri, Maroko v Google Earth »

Letiště Oulad Zekri a okolí

Letiště ve městě Oulad Zekri a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Oulad Zekri říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Oulad Zekri (Maroko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Oulad Zekri a celou oblast Maroko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Oulad Zekri

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Oulad Zekri: textový odkaz

satelitní mapu Oulad Zekri: obrázkový odkaz

satelitní mapu Oulad Zekri

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Oulad Zekri: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Oulad Zekri: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Oulad Zekri: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ch'onghyon-dong v oblasti North Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Paradita v oblasti Armadillo de los Infante, San Luis Potosi, Mexiko
  3. Lenciukai v oblasti Kedainiu, Kaunas, Litva

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.