3D mapa Touf

Satelitní mapa Touf

název bez diakritiky: Touf
správní zařazení: Djigueni, Hodh ech Chargui, Mauretánie, Afrika
zeměpisná poloha: 16° 2' 0" North, 8° 47' 0" West

Touf a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ToufVítejte na stránce věnované satelitní mapě Touf. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Touf, administrativně je místo zařazeno do oblasti Djigueni, Hodh ech Chargui, Mauretánie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 16° 2' 0" North, 8° 47' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Touf v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Touf

Hotely Touf: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Touf: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Touf, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Touf Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Touf. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Touf

3D mapa Touf v Google Earth

satelitní 3D mapa Touf, Mauretánie

3D mapa ToufGoogle Earth – podívejte se na Touf z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Touf dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Touf shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Touf, Mauretánie v Google Earth »

Letiště Touf a okolí

Letiště ve městě Touf a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Touf říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Touf (Mauretánie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Touf a celou oblast Mauretánie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Touf

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Touf: textový odkaz

satelitní mapu Touf: obrázkový odkaz

satelitní mapu Touf

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Touf: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Touf: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Touf: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Williamsville v oblasti Erie County, New York, Spojené státy americké
  2. Terskirik v oblasti Samsun, Turecko
  3. Nilot v oblasti Vehari, Punjab, Pákistán
  4. Rantaugadang v oblasti Saralangun, Jambi, Indonésie
  5. Hsawanghku-lin v oblasti Kong-Kyan, Shan, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.