3D mapa Casa de Janos

Satelitní mapa Casa de Janos

název bez diakritiky: Casa de Janos
správní zařazení: Nuevo Casas Grandes, Chihuahua, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 30° 35' 0" North, 107° 17' 0" West

Casa de Janos a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Casa de JanosVítejte na stránce věnované satelitní mapě Casa de Janos. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Casa de Janos, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nuevo Casas Grandes, Chihuahua, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 35' 0" North, 107° 17' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Casa de Janos v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Casa de Janos

Hotely Casa de Janos: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Casa de Janos: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Casa de Janos, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Casa de Janos Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Casa de Janos. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Casa de Janos

3D mapa Casa de Janos v Google Earth

satelitní 3D mapa Casa de Janos, Mexiko

3D mapa Casa de JanosGoogle Earth – podívejte se na Casa de Janos z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Casa de Janos dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Casa de Janos shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Casa de Janos, Mexiko v Google Earth »

Letiště Casa de Janos a okolí

Letiště ve městě Casa de Janos a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Casa de Janos říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Casa de Janos (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Casa de Janos a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Casa de Janos

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Casa de Janos: textový odkaz

satelitní mapu Casa de Janos: obrázkový odkaz

satelitní mapu Casa de Janos

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Casa de Janos: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Casa de Janos: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Casa de Janos: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Arbor Grove v oblasti Lawrence County, Arkansas, Spojené státy americké
  2. Sansando v oblasti Kankan, Kankan, Guinea
  3. Ap Tich Phuoc v oblasti Tra On, Vinh Long, Vietnam
  4. Jabuke v oblasti Crna Gora, Srbsko a Černá Hora
  5. Boyani v oblasti Kaoma, Western, Zambie
  6. Chak Seven v oblasti Bahawalnagar, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.