3D mapa Los Rodríguez

Satelitní mapa Los Rodríguez

název bez diakritiky: Los Rodriguez
správní zařazení: Guerrero, Coahuila, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 28° 21' 0" North, 100° 28' 0" West

Los Rodríguez a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Los RodriguezVítejte na stránce věnované satelitní mapě Los Rodríguez. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Los Rodriguez, administrativně je místo zařazeno do oblasti Guerrero, Coahuila, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 28° 21' 0" North, 100° 28' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Los Rodríguez v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Los Rodríguez

Hotely Los Rodríguez: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Los Rodríguez: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Los Rodríguez, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Los Rodríguez Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Los Rodríguez. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Los Rodríguez

3D mapa Los Rodríguez v Google Earth

satelitní 3D mapa Los Rodríguez, Mexiko

3D mapa Los RodríguezGoogle Earth – podívejte se na Los Rodríguez z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Los Rodríguez dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Los Rodríguez shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Los Rodríguez, Mexiko v Google Earth »

Letiště Los Rodríguez a okolí

Letiště ve městě Los Rodríguez a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Los Rodríguez říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Los Rodríguez (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Los Rodríguez a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Los Rodríguez

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Los Rodríguez: textový odkaz

satelitní mapu Los Rodríguez: obrázkový odkaz

satelitní mapu Los Rodríguez

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Los Rodríguez: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Los Rodríguez: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Los Rodríguez: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cihurip v oblasti Garut, Jawa Barat, Indonésie
  2. Alegria v oblasti Tambopata, Madre de Dios, Peru
  3. Smyrna v oblasti Cass County, Texas, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.