3D mapa Las Hacienditas

Satelitní mapa Las Hacienditas

název bez diakritiky: Las Hacienditas
správní zařazení: Otaez, Durango, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 24° 47' 0" North, 106° 4' 0" West

Las Hacienditas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Las HacienditasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Las Hacienditas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Las Hacienditas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Otaez, Durango, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 47' 0" North, 106° 4' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Las Hacienditas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Las Hacienditas

Hotely Las Hacienditas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Las Hacienditas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Las Hacienditas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Las Hacienditas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Las Hacienditas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Las Hacienditas

3D mapa Las Hacienditas v Google Earth

satelitní 3D mapa Las Hacienditas, Mexiko

3D mapa Las HacienditasGoogle Earth – podívejte se na Las Hacienditas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Las Hacienditas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Las Hacienditas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Las Hacienditas, Mexiko v Google Earth »

Letiště Las Hacienditas a okolí

Letiště ve městě Las Hacienditas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Las Hacienditas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Las Hacienditas (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Las Hacienditas a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Las Hacienditas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Las Hacienditas: textový odkaz

satelitní mapu Las Hacienditas: obrázkový odkaz

satelitní mapu Las Hacienditas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Las Hacienditas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Las Hacienditas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Las Hacienditas: velká mapa jako odkaznáhodná místa


    Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.