3D mapa Golondrinas

Satelitní mapa Golondrinas

název bez diakritiky: Golondrinas
správní zařazení: Alfajayucan, Hidalgo, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 20° 26' 0" North, 99° 23' 0" West

Golondrinas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GolondrinasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Golondrinas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Golondrinas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Alfajayucan, Hidalgo, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 26' 0" North, 99° 23' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Golondrinas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Golondrinas

Hotely Golondrinas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Golondrinas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Golondrinas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Golondrinas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Golondrinas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Golondrinas

3D mapa Golondrinas v Google Earth

satelitní 3D mapa Golondrinas, Mexiko

3D mapa GolondrinasGoogle Earth – podívejte se na Golondrinas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Golondrinas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Golondrinas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Golondrinas, Mexiko v Google Earth »

Letiště Golondrinas a okolí

Letiště ve městě Golondrinas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Golondrinas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Golondrinas (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Golondrinas a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Golondrinas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Golondrinas: textový odkaz

satelitní mapu Golondrinas: obrázkový odkaz

satelitní mapu Golondrinas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Golondrinas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Golondrinas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Golondrinas: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Las Arenas v oblasti Cabo Rojo Municipio, Puerto Rico, Spojené státy americké
  2. Degtyary v oblasti Vitsyebsk, Bělorusko
  3. Georgiyevsk v oblasti Georgievskiy rayon, Stavropolskiy Kray, Rusko
  4. Sabunchi v oblasti At-Tamim, Irák
  5. Lere v oblasti Lere, Mayo-Kebbi, Čad

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.