3D mapa Chichicaxtla

Satelitní mapa Chichicaxtla

název bez diakritiky: Chichicaxtla
správní zařazení: Cardonal, Hidalgo, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 20° 47' 30" North, 99° 3' 50" West

Chichicaxtla a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ChichicaxtlaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chichicaxtla. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chichicaxtla, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cardonal, Hidalgo, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 47' 30" North, 99° 3' 50" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chichicaxtla v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chichicaxtla

Hotely Chichicaxtla: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chichicaxtla: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chichicaxtla, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chichicaxtla Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chichicaxtla. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chichicaxtla

3D mapa Chichicaxtla v Google Earth

satelitní 3D mapa Chichicaxtla, Mexiko

3D mapa ChichicaxtlaGoogle Earth – podívejte se na Chichicaxtla z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chichicaxtla dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chichicaxtla shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chichicaxtla, Mexiko v Google Earth »

Letiště Chichicaxtla a okolí

Letiště ve městě Chichicaxtla a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chichicaxtla říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chichicaxtla (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chichicaxtla a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chichicaxtla

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chichicaxtla: textový odkaz

satelitní mapu Chichicaxtla: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chichicaxtla

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chichicaxtla: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chichicaxtla: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chichicaxtla: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Don Kok (1) v oblasti Nakhon Pathom, Central, Thajsko
  2. Wyskoc v oblasti Koscian, Wielkopolskie, Polsko
  3. North Gagrijora v oblasti Shariatpur Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  4. Durgapur v oblasti Chittagong Zl, Chittagong Div, Bangladéš
  5. Ozernyy v oblasti Uchalinskiy rayon, Republic of Bashkortostan, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.