3D mapa Puerto Blanco

Satelitní mapa Puerto Blanco

název bez diakritiky: Puerto Blanco
správní zařazení: Mina, Nuevo Leon, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 26° 20' 0" North, 100° 59' 0" West

Puerto Blanco a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Puerto BlancoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Puerto Blanco. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Puerto Blanco, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mina, Nuevo Leon, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 20' 0" North, 100° 59' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Puerto Blanco v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Puerto Blanco

Hotely Puerto Blanco: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Puerto Blanco: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Puerto Blanco, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Puerto Blanco Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Puerto Blanco. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Puerto Blanco

3D mapa Puerto Blanco v Google Earth

satelitní 3D mapa Puerto Blanco, Mexiko

3D mapa Puerto BlancoGoogle Earth – podívejte se na Puerto Blanco z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Puerto Blanco dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Puerto Blanco shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Puerto Blanco, Mexiko v Google Earth »

Letiště Puerto Blanco a okolí

Letiště ve městě Puerto Blanco a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Puerto Blanco říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Puerto Blanco (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Puerto Blanco a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Puerto Blanco

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Puerto Blanco: textový odkaz

satelitní mapu Puerto Blanco: obrázkový odkaz

satelitní mapu Puerto Blanco

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Puerto Blanco: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Puerto Blanco: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Puerto Blanco: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Majon v oblasti Kyongsangbuk-Do, Korejská republika
  2. Ambutrix v oblasti Belley, Ain, Rhone-Alpes, Francie
  3. Sewen v oblasti Thann, Haut-Rhin, Alsace, Francie
  4. Sare Karfa v oblasti Kolda, Senegal
  5. Sayyid Majid v oblasti Al-Basrah, Irák

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.