3D mapa Palmul

Satelitní mapa Palmul

název bez diakritiky: Palmul
správní zařazení: Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 20° 31' 0" North, 87° 11' 0" West

Palmul a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PalmulVítejte na stránce věnované satelitní mapě Palmul. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Palmul, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 31' 0" North, 87° 11' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Palmul v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Palmul

Hotely Palmul: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Palmul: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Palmul, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Palmul Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Palmul. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Palmul

3D mapa Palmul v Google Earth

satelitní 3D mapa Palmul, Mexiko

3D mapa PalmulGoogle Earth – podívejte se na Palmul z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Palmul dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Palmul shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Palmul, Mexiko v Google Earth »

Letiště Palmul a okolí

Letiště ve městě Palmul a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Palmul říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Palmul (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Palmul a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Palmul

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Palmul: textový odkaz

satelitní mapu Palmul: obrázkový odkaz

satelitní mapu Palmul

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Palmul: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Palmul: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Palmul: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Algodonal v oblasti Juan Rodriguez Clara, Veracruz, Mexiko
  2. Ornopata v oblasti Deleg, Canar, Ekvádor
  3. Saint-Andoche v oblasti Vesoul, Haute-Saone, Franche-Comte, Francie
  4. Murialdo v oblasti Savona, Liguria, Itálie
  5. Kutyahegy v oblasti Pest, Maďarsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.