3D mapa Punta Allen

Satelitní mapa Punta Allen

název bez diakritiky: Punta Allen
správní zařazení: Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 46' 0" North, 87° 27' 0" West

Punta Allen a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Punta AllenVítejte na stránce věnované satelitní mapě Punta Allen. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Punta Allen, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 46' 0" North, 87° 27' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Punta Allen v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Punta Allen

Hotely Punta Allen: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Punta Allen: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Punta Allen, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Punta Allen Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Punta Allen. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Punta Allen

3D mapa Punta Allen v Google Earth

satelitní 3D mapa Punta Allen, Mexiko

3D mapa Punta AllenGoogle Earth – podívejte se na Punta Allen z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Punta Allen dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Punta Allen shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Punta Allen, Mexiko v Google Earth »

Letiště Punta Allen a okolí

Letiště ve městě Punta Allen a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Punta Allen říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Punta Allen (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Punta Allen a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Punta Allen

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Punta Allen: textový odkaz

satelitní mapu Punta Allen: obrázkový odkaz

satelitní mapu Punta Allen

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Punta Allen: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Punta Allen: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Punta Allen: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pagnoz v oblasti Lons-le-Saunier, Jura, Franche-Comte, Francie
  2. Rioaveso v oblasti Lugo, Galicia, Španělsko
  3. Qasham-e Sofla v oblasti Gilan, Írán
  4. Ustipraca v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.