3D mapa Alfredo V. Bonfil

Satelitní mapa Alfredo V. Bonfil

název bez diakritiky: Alfredo V. Bonfil
správní zařazení: Benito Juarez, Quintana Roo, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 21° 5' 0" North, 86° 51' 0" West

Alfredo V. Bonfil a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Alfredo V. BonfilVítejte na stránce věnované satelitní mapě Alfredo V. Bonfil. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Alfredo V. Bonfil, administrativně je místo zařazeno do oblasti Benito Juarez, Quintana Roo, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 5' 0" North, 86° 51' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Alfredo V. Bonfil v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Alfredo V. Bonfil

Hotely Alfredo V. Bonfil: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Alfredo V. Bonfil: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Alfredo V. Bonfil, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Alfredo V. Bonfil Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Alfredo V. Bonfil. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Alfredo V. Bonfil

3D mapa Alfredo V. Bonfil v Google Earth

satelitní 3D mapa Alfredo V. Bonfil, Mexiko

3D mapa Alfredo V. BonfilGoogle Earth – podívejte se na Alfredo V. Bonfil z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Alfredo V. Bonfil dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Alfredo V. Bonfil shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Alfredo V. Bonfil, Mexiko v Google Earth »

Letiště Alfredo V. Bonfil a okolí

Letiště ve městě Alfredo V. Bonfil a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Alfredo V. Bonfil říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Alfredo V. Bonfil (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Alfredo V. Bonfil a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Alfredo V. Bonfil

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Alfredo V. Bonfil: textový odkaz

satelitní mapu Alfredo V. Bonfil: obrázkový odkaz

satelitní mapu Alfredo V. Bonfil

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Alfredo V. Bonfil: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Alfredo V. Bonfil: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Alfredo V. Bonfil: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Puyan v oblasti Castro, Chiloe, Chile
  2. Kampong Pareh v oblasti Pahang, Malajsie
  3. Hajjiabad v oblasti Hamadan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.