3D mapa Playa Aventura

Satelitní mapa Playa Aventura

název bez diakritiky: Playa Aventura
správní zařazení: Cozumel, Quintana Roo, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 20° 16' 45" North, 87° 23' 30" West

Playa Aventura a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Playa AventuraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Playa Aventura. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Playa Aventura, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cozumel, Quintana Roo, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 16' 45" North, 87° 23' 30" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Playa Aventura v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Playa Aventura

Hotely Playa Aventura: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Playa Aventura: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Playa Aventura, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Playa Aventura Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Playa Aventura. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Playa Aventura

3D mapa Playa Aventura v Google Earth

satelitní 3D mapa Playa Aventura, Mexiko

3D mapa Playa AventuraGoogle Earth – podívejte se na Playa Aventura z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Playa Aventura dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Playa Aventura shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Playa Aventura, Mexiko v Google Earth »

Letiště Playa Aventura a okolí

Letiště ve městě Playa Aventura a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Playa Aventura říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Playa Aventura (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Playa Aventura a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Playa Aventura

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Playa Aventura: textový odkaz

satelitní mapu Playa Aventura: obrázkový odkaz

satelitní mapu Playa Aventura

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Playa Aventura: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Playa Aventura: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Playa Aventura: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ketapang v oblasti Tangerang, Jawa Barat, Indonésie
  2. Joseph v oblasti Grand Anse, Haiti

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.