3D mapa Punta Laguna

Satelitní mapa Punta Laguna

název bez diakritiky: Punta Laguna
správní zařazení: Cozumel, Quintana Roo, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 20° 39' 15" North, 87° 38' 0" West

Punta Laguna a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Punta LagunaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Punta Laguna. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Punta Laguna, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cozumel, Quintana Roo, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 39' 15" North, 87° 38' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Punta Laguna v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Punta Laguna

Hotely Punta Laguna: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Punta Laguna: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Punta Laguna, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Punta Laguna Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Punta Laguna. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Punta Laguna

3D mapa Punta Laguna v Google Earth

satelitní 3D mapa Punta Laguna, Mexiko

3D mapa Punta LagunaGoogle Earth – podívejte se na Punta Laguna z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Punta Laguna dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Punta Laguna shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Punta Laguna, Mexiko v Google Earth »

Letiště Punta Laguna a okolí

Letiště ve městě Punta Laguna a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Punta Laguna říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Punta Laguna (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Punta Laguna a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Punta Laguna

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Punta Laguna: textový odkaz

satelitní mapu Punta Laguna: obrázkový odkaz

satelitní mapu Punta Laguna

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Punta Laguna: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Punta Laguna: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Punta Laguna: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bzury v oblasti Grajewo, Podlaskie, Polsko
  2. Solchongji v oblasti Kang-Won-Do, Korejská republika
  3. Marvels v oblasti Liberty County, Texas, Spojené státy americké
  4. Kemel' v oblasti Hrodna, Bělorusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.