3D mapa Junio

Satelitní mapa Junio

název bez diakritiky: Junio
správní zařazení: Tanlajas, San Luis Potosi, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 21° 44' 0" North, 98° 51' 0" West

Junio a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa JunioVítejte na stránce věnované satelitní mapě Junio. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Junio, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tanlajas, San Luis Potosi, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 44' 0" North, 98° 51' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Junio v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Junio

Hotely Junio: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Junio: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Junio, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Junio Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Junio. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Junio

3D mapa Junio v Google Earth

satelitní 3D mapa Junio, Mexiko

3D mapa JunioGoogle Earth – podívejte se na Junio z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Junio dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Junio shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Junio, Mexiko v Google Earth »

Letiště Junio a okolí

Letiště ve městě Junio a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Junio říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Junio (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Junio a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Junio

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Junio: textový odkaz

satelitní mapu Junio: obrázkový odkaz

satelitní mapu Junio

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Junio: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Junio: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Junio: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cassarangongo v oblasti S.Fsco.do Conde, Bahia, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.