3D mapa Dimas

Satelitní mapa Dimas

název bez diakritiky: Dimas
správní zařazení: San Ignacio, Sinaloa, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 23° 44' 0" North, 106° 47' 0" West

Dimas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DimasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dimas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dimas, administrativně je místo zařazeno do oblasti San Ignacio, Sinaloa, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 44' 0" North, 106° 47' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dimas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dimas

Hotely Dimas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dimas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dimas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dimas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dimas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dimas

3D mapa Dimas v Google Earth

satelitní 3D mapa Dimas, Mexiko

3D mapa DimasGoogle Earth – podívejte se na Dimas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dimas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dimas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dimas, Mexiko v Google Earth »

Letiště Dimas a okolí

Letiště ve městě Dimas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dimas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dimas (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dimas a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dimas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dimas: textový odkaz

satelitní mapu Dimas: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dimas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dimas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dimas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dimas: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Obora v oblasti Plzeň-sever, Plzeňský kraj, Česká republika
  2. Carlton (historical) v oblasti Clark County, South Dakota, Spojené státy americké
  3. Jago v oblasti DeSoto County, Mississippi, Spojené státy americké
  4. Palermo v oblasti Oswego County, New York, Spojené státy americké
  5. La Roche-Canillac v oblasti Tulle, Correze, Limousin, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.