3D mapa Aduana

Satelitní mapa Aduana

název bez diakritiky: Aduana
správní zařazení: Alamos, Sonora, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 27° 3' 0" North, 109° 0' 0" West

Aduana a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AduanaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Aduana. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Aduana, administrativně je místo zařazeno do oblasti Alamos, Sonora, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 3' 0" North, 109° 0' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Aduana v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Aduana

Hotely Aduana: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Aduana: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Aduana, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Aduana Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Aduana. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Aduana

3D mapa Aduana v Google Earth

satelitní 3D mapa Aduana, Mexiko

3D mapa AduanaGoogle Earth – podívejte se na Aduana z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Aduana dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Aduana shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Aduana, Mexiko v Google Earth »

Letiště Aduana a okolí

Letiště ve městě Aduana a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Aduana říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Aduana (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Aduana a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Aduana

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Aduana: textový odkaz

satelitní mapu Aduana: obrázkový odkaz

satelitní mapu Aduana

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Aduana: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Aduana: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Aduana: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dos Reyes v oblasti Ayutla, Jalisco, Mexiko
  2. Tollent v oblasti Montreuil, Pas-de-Calais, Nord-Pas-de-Calais, Francie
  3. Bleniste v oblasti Kosovo, Srbsko a Černá Hora
  4. Radetski v oblasti Sliven, Bulharsko
  5. Greinton v oblasti Somerset County, South West, England, Velká Británie
  6. Yaleya v oblasti Kindia, Kindia, Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.