3D mapa Tanques

Satelitní mapa Tanques

název bez diakritiky: Tanques
správní zařazení: Cucurpe, Sonora, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 30° 33' 0" North, 110° 34' 0" West

Tanques a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TanquesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tanques. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tanques, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cucurpe, Sonora, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 33' 0" North, 110° 34' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tanques v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tanques

Hotely Tanques: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tanques: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tanques, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tanques Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tanques. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tanques

3D mapa Tanques v Google Earth

satelitní 3D mapa Tanques, Mexiko

3D mapa TanquesGoogle Earth – podívejte se na Tanques z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tanques dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tanques shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tanques, Mexiko v Google Earth »

Letiště Tanques a okolí

Letiště ve městě Tanques a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tanques říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tanques (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tanques a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tanques

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tanques: textový odkaz

satelitní mapu Tanques: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tanques

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tanques: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tanques: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tanques: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Taxerud v oblasti Sunne Kommun, Varmlands Lan, Švédsko
  2. Diyodar v oblasti Banas Kantha, Gujarat, Indie
  3. Browns Mill v oblasti Fairfax County, Virginia, Spojené státy americké
  4. Cerro Prieto v oblasti Cadereyta de Montes, Queretaro, Mexiko
  5. Strengberg v oblasti Amstetten, Niederosterreich, Rakousko
  6. Mania v oblasti Moyamba, Southern, Sierra Leone

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.