3D mapa El Mezquite

Satelitní mapa El Mezquite

název bez diakritiky: El Mezquite
správní zařazení: Soyopa, Sonora, Mexiko, Severní Amerika
zeměpisná poloha: 28° 48' 0" North, 109° 43' 0" West

El Mezquite a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa El MezquiteVítejte na stránce věnované satelitní mapě El Mezquite. Název zobrazeného místa bez diakritiky je El Mezquite, administrativně je místo zařazeno do oblasti Soyopa, Sonora, Mexiko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 28° 48' 0" North, 109° 43' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: El Mezquite v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely El Mezquite

Hotely El Mezquite: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely El Mezquite: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě El Mezquite, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě El Mezquite Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě El Mezquite. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města El Mezquite

3D mapa El Mezquite v Google Earth

satelitní 3D mapa El Mezquite, Mexiko

3D mapa El MezquiteGoogle Earth – podívejte se na El Mezquite z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu El Mezquite dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu El Mezquite shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa El Mezquite, Mexiko v Google Earth »

Letiště El Mezquite a okolí

Letiště ve městě El Mezquite a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích El Mezquite říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast El Mezquite (Mexiko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro El Mezquite a celou oblast Mexiko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu El Mezquite

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu El Mezquite: textový odkaz

satelitní mapu El Mezquite: obrázkový odkaz

satelitní mapu El Mezquite

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu El Mezquite: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu El Mezquite: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu El Mezquite: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Laguna v oblasti Colombia, Huila, Kolumbie
  2. Lupton v oblasti Walker County, Alabama, Spojené státy americké
  3. Dolitz v oblasti Leipziger Land, Sachsen, Sachsen, Německo
  4. El Canadon v oblasti Aricagua, Merida, Venezuela
  5. Ura Missira v oblasti Xitole, Bafata, Guinea-Bissau
  6. Kruten'kiy v oblasti Dnipropetrovska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.